YNK media - CREATIVE & ONLINE MARKETING

Niečo tu nesedí

alebo keď logo a vizualita nevravia, čo majú

AKO REBRANDING ODKOMUNIKOVAL HODNOTU FIRMY

#marketing strategy #branding #webdesign
YNK media - Prípadové štúdie - Lubime - Branding

KRÁSNY NÁZOV, čo ďalej?

Lubime. Aký krajší názov môže mať značka zameraná na výrobu a predaj tehotenského oblečenia a oblečka pre deti? Problém však bol v tom, že značka ku krásnemu názvu nemala moderné a vyladené logo (aj keď pôvodný nápad so srdiečkom v brušku písmena B bol výborný).
YNK media - Prípadové štúdie - Lubime - Logo old
Prvou úlohou bol samotný redizajn loga. Nesiahli sme na pôvodný koncept, keďže bol skvelý. Len sme upravili a zjemnili celkovú tonalitu logotypu, aby pôsobil viac žensky.
YNK media - Prípadové štúdie - Lubime - Logo
YNK media - Prípadové štúdie - Lubime - Colors

POVEDZTE IM, ČO ROBÍTE

Čo však značka nekomunikovala ani copywritingom, ani vizuálne, bola tá najväčšia hodnota: že všetko vyrábajú poctivo ručne a z eko látok.

Preto sme za hlavné elementy do vizuálnej komunikácie vybrali prerušované čiary, ktoré symbolizujú ručný šev. V kombinácii s mäkkými a zemitými tónmi sme jasne zadefinovali prepojenie ženskej cieľovky s filozofiou a emóciou firmy, čiže „šijeme ručne a z eko materiálov“.

YNK media - Prípadové štúdie - Lubime - Darčekový poukaz
YNK media - Prípadové štúdie - Lubime - Štítky

S NOVÝM
E-SHOPOM

Značka mala nevyváženú a k tomuto segmentu pomerne chladnú a nie veľmi trendovú koloráciu. Celý vizuál webu pôsobil nekonzistentne, z čoho vyplynula ďalšia úloha pre nás: redizajnovať webovú stránku.
YNK media - Prípadové štúdie - Lubime - Web redesign

S NOVÝM
E-SHOPOM

Značka mala nevyváženú a k tomuto segmentu pomerne chladnú a nie veľmi trendovú koloráciu. Skrz celý vizuál webu to vyzeralo nekonzistentne. Ďalšou úlohou bolo teda redizajnovať webovú stránku.
YNK media - Prípadové štúdie - Lubime - Web redesign
Starý web Nový web Starý web Nový web

V HLAVNEJ ÚLOHE: MARKETING

Keďže sme v prvom rade marketingová agentúra, klient od nás dostal kompletnú marketingovú stratégiu s prieskumom trhu. V nej sme mu od základov navrhli, ako postupovať na trhu, akú reklamnú stratégiu zvoliť, a to všetko s presným step-by-step návodom. Súbežne sme spustili PPC reklamy na Google Ads a Facebooku a zaznamenali príjemný nárast konverzií.
Tomu hovorím marketYNK! Budem vás zdieľať:
YNK media - ONLINE & CREATIVE marketing

kontakt

kontakt

kontakt

ynk media s.r.o.
Gorkého 6, 040 01 Košice

+421 915 600 850
info@ynk.media

media

media

media

Facebook /ynkmedia
Instagram @ynkmedia
© 2021 vytvorené s láskou v YNK media
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram