YNK media - ONLINE&CREATIVE MARKETING

Niečo tu nesedí

Ako rebranding odkomunikoval hodnotu firmy

Juliána Nagyová
707 zobrazení
logo, rebranding, web

KRÁSNY NÁZOV, čo ďalej?

Lubime. Aký krajší názov môže mať značka zameraná na výrobu a predaj tehotenského oblečenia a oblečka pre deti? Problém však bol v tom, že značka ku krásnemu názvu nemala moderné a vyladené logo (aj keď pôvodný nápad so srdiečkom v brušku písmena B bol výborný).
YNK media - Prípadové štúdie - Lubime - Logo old
Prvou úlohou bol samotný redizajn loga. Nesiahli sme na pôvodný koncept, keďže bol skvelý. Len sme upravili a zjemnili celkovú tonalitu logotypu, aby pôsobil viac žensky.
YNK media - Prípadové štúdie - Lubime - Logo
YNK media - Prípadové štúdie - Lubime - Colors

POVEDZTE IM, ČO ROBÍTE

Čo však značka nekomunikovala ani copywritingom, ani vizuálne, bola tá najväčšia hodnota: že všetko vyrábajú poctivo ručne a z eko látok.

Preto sme za hlavné elementy do vizuálnej komunikácie vybrali prerušované čiary, ktoré symbolizujú ručný šev. V kombinácii s mäkkými a zemitými tónmi sme jasne zadefinovali prepojenie ženskej cieľovky s filozofiou a emóciou firmy, čiže „šijeme ručne a z eko materiálov“.

YNK media - Prípadové štúdie - Lubime - Darčekový poukaz
YNK media - Prípadové štúdie - Lubime - Štítky

S NOVÝM
E-SHOPOM

Značka mala nevyváženú a k tomuto segmentu pomerne chladnú a nie veľmi trendovú koloráciu. Celý vizuál webu pôsobil nekonzistentne, z čoho vyplynula ďalšia úloha pre nás: redizajnovať webovú stránku.
YNK media - Prípadové štúdie - Lubime - Web redesign

S NOVÝM
E-SHOPOM

Značka mala nevyváženú a k tomuto segmentu pomerne chladnú a nie veľmi trendovú koloráciu. Skrz celý vizuál webu to vyzeralo nekonzistentne. Ďalšou úlohou bolo teda redizajnovať webovú stránku.
YNK media - Prípadové štúdie - Lubime - Web redesign
Starý web Nový web Starý web Nový web

V HLAVNEJ ÚLOHE: MARKETING

Keďže sme v prvom rade marketingová agentúra, klient od nás dostal kompletnú marketingovú stratégiu s prieskumom trhu. V nej sme mu od základov navrhli, ako postupovať na trhu, akú reklamnú stratégiu zvoliť, a to všetko s presným step-by-step návodom. Súbežne sme spustili PPC reklamy na Google Ads a Facebooku a zaznamenali príjemný nárast konverzií.
Je dôležité nastaviť značke ten správny vizuál, aby dokázala osloviť zákazníkov. No zároveň treba vedieť, aké kroky podniknúť na to, aby to celé malo ten správny efekt.
Tomu hovorím marketYNK! Budem to zdieľať:

Súvisiace články

Silná "konekšn" prebehne,
keď napíšeš Steviemu

Pish mee ›
ynk media s.r.o.
Gorkého 6, 040 01 Košice
YNK media – Certified MailerLite expert
cross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram