YNK media - ONLINE&CREATIVE MARKETING

Obsahový marketing

Tvorba obsahu je absolútne kľúčová ako pre kampane, tak aj dobré SEO, ktoré vám zas vygeneruje slušnú návštevnosť. Na raňajky si dáme váš nový reklamný claim, na obed pripravíme redakčný plán a s koncom dňa sú zverejnené vaše reklamné posty alebo blogové články.

Čo všetko teda v rámci obsahového marketingu robíme?

  • reklamné texty
  • obsah na sociálne siete
  • blogové články
  • redakčné plány
  • texty na webové stránky
  • reels & gifs

Ako to robíme my

Napísať dobrý článok alebo vymyslieť reklamnú ideu chce dobrú kreatívu a strategické myslenie. Najprv si vytvoríme persóny, teda zosobnenie vašej cieľovej skupiny. Používame žurnalistické skúsenosti a metódy ako investigatíva témy, informačné toky, komparatívne techniky a obsahové analýzy. Na tvorbe obsahu vždy pracujú viacerí ľudia v tíme. Celý obsahový marketing je osobitý a kreatívny proces, ako nájsť odlišnosť a charakter tak, aby vyčnieval vysoko a zaryl sa hlboko.
YNK media - CONTENT MARKETING
Možno už dlhšie nosíte v hlave nápad s firemným blogom. Alebo chcete konečne oživiť svoje sociálne siete. Sme tu, aby sme vám pomohli pretaviť vašu víziu do skutočnosti.

Naši klienti

chevron-left
chevron-right

Silná "konekšn" prebehne,
keď napíšeš Steviemu

Pish mee ›
ynk media s.r.o.
Gorkého 6, 040 01 Košice
YNK media – Certified MailerLite expert
cross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram