YNK media - ONLINE&CREATIVE MARKETING

kto je tomáš?

A prečo stále nemáme slogan?

Tomáš
Ličák

Tomáš povedal že slogan nebude jednoducho preto, pretože si chce všetky dobré nápady nechať pre vás, našich klientov. Náš kreatívny riaditeľ má pod palcom *veškerý idea making* a je stelesnením one-man-show.  U Tomáša môžete zabudnúť na tuctový marketing, ten jeho vás vystrelí kreatívou až na mesiac.

Spoznáte ho tak, že nájdete najväčšieho pankáča v miestnosti.
(*) pozn.: Tomášovi bolo 07. 06. 2023 odňaté právo vymýšľať slogany z dôvodu ich časovej náročnosti.

Skills

idea making

marketingové a reklamné stratégie

animácie a video

kreatíva

copywriting

Stevie je frajer, ktorý drží firmu pokope a maká na tom, aby vám YNK media doprialo tú najlepšiu starostlivosť. Okrem toho ho často pozývajú mudrovať na školenia a je technickou podporou tímu (bez prízvuku z indickej angličtiny), takže ak vám doma nefunguje internet, bude vás najlepší priateľ na telefóne.
Stevieho spoznáte ako človeka, ktorý vás stále privíta s úsmevom.

Skills

starostlivosť o klientov

projektový manažment

technická podpora

školenia

e-mail marketing

Stevie
Jacák

Veronika
Barbušová

Veronika je dirigentkou našej malej filharmónie, ktorá dozerá, aby boli vaše požiadavky odovzdané načas. Vie vybaviť všetko od chýbajúcich podkladov až po rýchlejšie spustenie kampane. Má prehľad o každom klientovi, projekte aj členovi tímu. A keď nemá, do 5 minút si zistí všetko, čo potrebuje.

Skills

account manažment

projektový manažment

starostlivosť o klientov

komunikácia 

plánovanie

Keď rozdávali kreativitu, Lenka si išla po dupľu. Len tak si vieme vysvetliť jej schopnosť vniesť čerstvé nápady do akéhokoľvek projektu. Okrem toho dokáže vymyslieť stratégie a príspevky na sociálne siete, ktoré presne trafia klinec (teda vaše publikum) po hlavičke.

Skills

marketingové stratégie

idea making

e-mail marketing

prieskumy a analýzy

sociálne siete

Lenka Lukáčová

Lenka
Lukáčová

Barbora Jeszenicsová

Baška
Jeszenicsová

Neviete, čo povedať alebo aké zvoliť slová? Zachovajte pokoj. Baška to všetko povie za vás. Jej výzbrojou sú slová. Pozná ich všetky a rovno v troch jazykoch. Baška je ten najpríjemnejší grammar-nachos v širokom okolí. Vysokokvalitné a kreatívne texty bez najmenšej chybičky vám píše jedine ona.

Skills

copywriting

preklady EN a DE

tvorba článkov a obsahu

rešerše a analýzy

marketingové stratégie

Julka pozná odpoveď na všetko. Nepozná? Doprajte jej 0,5 sekundy. Okrem toho je grafickou predátorkou, ktorá sa jedného dňa pustila do webov, akoby to pre ňu bolo nič. Po Julkinom dotyku je všetko pekné ako kvietok… Moment, niečo kričí: „Hlavne funkčné!“ Tak ešte raz: po Julkinom dotyku je zaručene všetko pekne funkčné!

Skills

grafický dizajn

UI a UX dizajn

web development

Wordpress

DTP

Juliána
Nagyová

Matej Kováč

Matej
Kováč

Matej je človek, ktorý sa z vašich reklám snaží vyžmýkať maximum. Ako sedia investori na Wall Street hodiny pred monitormi a sledujú vývoja akcií na burze, tak aj Matej sleduje pokroky vašich PPC reklám. Okrem toho dohliada na správne SEO nastavenie vašich webových skvostov.

Skills

PPC reklamy

SEO 

Meta reklamy

linkbuilding

optimalizácie

Silná "konekšn" prebehne,
keď napíšeš Steviemu

Pish mee ›
ynk media s.r.o.
Gorkého 6, 040 01 Košice
YNK media – Certified MailerLite expert
cross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram