YNK media - ONLINE&CREATIVE MARKETING

E-mail marketing

O tom, že je e-mail marketing jeden z top marketingových kanálov, sa naši klienti v B2B aj B2C segmente presviedčajú pravidelne. Nezáleží na tom, či chcete budovať povedomie o značke alebo zvyšovať počty konverzií, sme pripravení ukázať vám možnosti, aké tento kanál ponúka. Navyše sa okrem tradičných nástrojov kamošíme s AI, takže možno spolu poletíme až na mesiac.

VÝHODY PRE VÁŠ BIZNIS AJ CIEĽOVKU

O výhodách by sme vedeli rozprávať hodiny (hlavne Stevie), no teraz spomenieme tie najdôležitejšie.
E-mail marketing

Nízke náklady

Na e-mailové kampane potrebujete v porovnaní s inými marketingovými aktivitami (ako PPC alebo OOH kampane) rádovo nižší rozpočet.

Personalizácia

Vďaka zberu dát, segmentácii (aj využitiu AI) budú vaši súčasní aj potenciálni zákazníci dostávať presne to, čo ich zaujíma. Žiadne blbosti.

Zvýšenie obratu

Skúsenosti nám ukazujú, že dobre nastavený e-mail marketing vie zvýšiť obrat v priemere od 10 do 30 %.

Rýchlosť

Svoju kampaň viete poslať veľkému počtu ľudí v priebehu niekoľkých minút. Navyše sa prvé výsledky väčšinou dostavia po prvom mesiaci.

Merateľnosť

Vďaka metrikám, ako sú miera otvorenia a preklikov, vieme ľahko a v reálnom čase vyhodnotiť úspešnosť kampaní.
YNK media – Certified MailerLite expert
Dávame prednosť kvalite pred kvantitou. Preto u nás každá spolupráca začína individuálnou konzultáciou. Napíšte nám a Stevie s vami preberie vaše očakávania od e-mail marketingu. A možno vám porozpráva aj o ďalších výhodách…

Naši klienti

chevron-left
chevron-right

Silná "konekšn" prebehne,
keď napíšeš Steviemu

Pish mee ›
ynk media s.r.o.
Gorkého 6, 040 01 Košice
YNK media – Certified MailerLite expert
cross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram